ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Левски разбива Пирин Разлог – БГ Футбол – Трета лига

Левски уплътнява паузата в първенството заради националните отбори с контрола срещу третодивизионния Пирин Разлог. Двубоят се играе на стадион “Септември” в планинското градче.

Резултатът след първото полувреме е 2:0. Франко Мазурек наниза две бързи попадения в началото на първата част. Аржентинецът беше точен в 7-та и 10-та минути.

Интересното е, че нисичкият южноамериканец беше точен и двата пъти с глава. Първо засече перфектно центриране от корнер и прониза мрежата. Само три минути по-късно Филипе Нашименто го намери превъзходно в наказателното поле и той пак с глава прониза мрежата – 2:0.

До почивката инициативата бееш изцяло в полза на Левски, но Филипе Нашименто и Паулиньо изпуснаха невероятни положения. Младият вратар Петър Иванов се намеси само веднъж при далечен изстрел на Пирин и с това се изчерпа всичко интересно пред вратата му.

Този мач можете да проследите тук с картина:

Левски: 12.Петър Иванов, 25.Кирил Киров, 19.Янис Каргас, 5. Холмар Ейолфсон, 26.Александър Георгиев, 21. Асен Чандъров, 10. Франко Мазурек, 14. Филипе Нашименто, 18.Насиру Мохамед, 11. Здравко Димитров, 9. Дени Алар

Резерви: 39.Цветелин Ставрев, 7. Паулиньо, 17. Найджъл Робърта, 20. Живко Миланов, 22. Нуно Рейш, 23. Кали Тиам, 24. Вадил Сапунджиев, 27. Владимир Сиромахов, 30. Симоне Игнатов, 70. Мартин Райнов, 93. Мартин Петков.

Източник: gong.bg