ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Пиронкова – Уилямс – Тенис – Жени

Цветана Пиронкова се изправя срещу Серина Уилямс в двубой от 3-ия кръг на турнира в Мелбърн, който предшества турнира от Големия шлем.

Преди този мач пловдивчанката надигра Дона Векич във втория кръг, а преди това и Людмила Самсонова в първия. Преди това тя премина и през ситото на квалификациите за Аустрелиън Оупън, и от старта на 2021 година е с 5 поредни победи.

Двубоят стартира, а Gong.bg ще го проследи на живо. Гледайте двубоя на живо тук

В първият гейм на първия сет Пиронкова стартира със сервис, поведе с 30:0, но загуби. Във втория американката поведе с 30:0, но Пиронкова изравни до 30:30, но Серина все подаването си и поведе с 2:0. Третият гейм беше спечелен от българката, която намали изоставането си до 1:2.