ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: ЦСКА 2:0 Струмска слава – БГ Футбол – efbet Лига

ЦСКА посреща Струмска слава в приятелска среща, която ще се изиграе на базата на “червените” на Панчарево и играят при резултат 2:0. Юнус Санкаре откри резултата в 13-ата минута. Валентин Антов удвои актива за “червените” в 22-ата минута. Срещата е наблюдавана на живо от техническия директор Алън Пардю, който е в компанията на Данаил Ганчев.

Али Соу и Георги Йомов повеждат атаката на ЦСКА срещу втородивизионния тим на Радомир в четвъртата контрола на “червените” тази зима.

След три минути игра дойде първият шанс в срещата за домакините. Топката бе центрирана в наказателното поле вляво за Брадли Мазику, който стреля с глава, но неточно. След 12 минути игра Тибо Вион пусна леко към Георги Йомов от фаул, но Петков улови. Секунди по-късно Али Соу комбинира с Брадли Мазику в наказателното поле, който достави топката с пас към Юнус Санкаре, а той с глава отблизо откри резултата – 1:0.

ЦСКА материализира превъзходството си на терена с втори гол след 22 минути игра. Тогава Тибо Вион центрира от ъглов удар на близката греда, където абсолютно непокрит бе оставен младия бранител на “червените” Валентин Антов, който отблизо удвои актива за домакините – 2:0.

Секунди по-късно Мазику опита центриране отляво, което бе дълго за Али Соу, но топката стигна до Тибо Вион, чийто диагонален шут излетя аут.

LIVE / ЦСКА 2:0 СТРУМСКА СЛАВА

1:0 Юнус Санкаре (13)

2:0 Валентин Антов (22)

Състав на ЦСКА: 1. Густаво Бусато (в), 11. Петър Занев (к), 2. Юрген Матей, 3. Жеферсон Телес, 26. Валентин Антов, 18. Брадли Мазику, 20. Tиаго Родригез, 15. Тибо Вион, 13. Юнус Санкаре, 22. Али Соу, 30. Георги Йомов.

Резерви: 25. Димитър Евтимов (в), 19. Иван Турицов, 8. Греъм Кери, 21. Амос Юга, 23. Ахмед Ахмедов, 24. Джером Синклер, 28. Пламен Гълъбов, 7. Енрике Рафаел, 17. Toнислав Йорданов, 9. Адалберто Пеняранда, 30. Радослав Живков, 4. Иса Худа.

СТРУМСКА СЛАВА: Драгомир Петков, Марио Дилчовски, Румен Сандев, Денислав Мицаков, Димитър Петков, Никола Борисов, Ивелин Илиев, Антон Тунгаров, Реджеб Халил, Борислав Николов, Георги Иванов, Владимир Димитров