

Кампанията на ППДБ, обслужващите ги медии и инфлуенсъри срещу Ваня Григорова е смес от високомерие, грубиянщина и расизъм, опаковани като “евроатлантизъм” и овързани с “цивилизационна” панделка
Кампанията на ППДБ, обслужващите ги медии и инфлуенсъри срещу Ваня Григорова е смес от високомерие, грубиянщина и расизъм, опаковани като “евроатлантизъм” и овързани с “цивилизационна” панделка.
Моралният нарцисизъм на читателите на “Маргиналия », колекционери на съчувствени баджове и прочее je suis-та не издържа изпитанието и наяве изплува природата им на сини арийци от градския център.
Което обяснява упоритото им бягство от дебат, решението дискусията да се проведе по никое време, в медия, която не крие подкрепата си за ППДБ.
Де факто Терзиев иска да стане кмет без да е бил кандидат.
А не бива.
В неделя гласувайте!
Коментари
There is no ads to display, Please add some