Карадайъ за ПП: Трябва да има правителство, но не от “почерпени рамбовци”

България
Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

“Трябва да има правителство. Но не от почерпени рамбовци, които на партийни заседания кроят планове да поставят държавата в тяхна услуга.”

Това коментира тази сутрин в кулоарите на парламента лидерът на ДПс Мустафа Карадайъ по адрес на “Продължаваме промяната”.

“Свидетели сме на разпад на държавата. Наблюдаваме война между институциите. За да пресечем това трябва да се спре деинституционализацията на страната”, отбеляза той.

И допълни:

“Ако вие журналистите се правите, че не виждате това, и искате да ги овластите, то ние няма как да се участници в подобен процес.”


Коментари

Коментара













There is no ads to display, Please add some

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Вашият коментар

Екипът на informiran.net не разполага с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантира за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна. Политика за поверителност