
Киро купонясва на морето! Петков остави държавата на автопилот – обикаля кръчмите в Лозенец (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Премиерът в оставка Кирил Петков тотално абдикира от държавата и се отдаде на купон, забавления и летни приключения!
Миналия петък харвардският аферист даде пищно прощално парти на администрацията на Министерски съвет. За банкета цял хладилен камион достави кетъринга, наредиха се банкетни маси и „щъркели“ с мезета, сандвичи, хапки, торти, плодове, вино, бира и уиски.
И ако си мислите, че след този пир по време на чума Просто Киро се е заел отново с държавническите си дела, жестоко се лъжете!
Само няколко часа по-късно, Петков вече е бил на морето, за да се отдаде на безгрижие и живот.
В две поредни вечери, събота срещу неделя и неделя срещу понеделник, лидерът на „Продължаваме промяната“ е обикалял кръчмите в родното Сен Тропе – Лозенец.
В сигнал до ПИК читател на медията ни документира вечерята на Петков в един от най-известните ресторанти в курорта – „Сезони“. Снимките са направени малко преди 22 ч. в неделя вечерта. Кирил Петков пристигнал там с компания от няколко души, след което си поръчали пищна вечеря.
Групичката се задържала в завадението малко повече от два часа, а хората от компанията на Петков били непознати за другите клиенти.
По-миналата вечер пък Киро си угодил на стомахчето с домашна кухня в култовото заведения, известно в целия регион – „Барче“, бар с музика, на метри от „Хасиенда“.
Това е единственият бар в Лозенец, който работи целогодишно и е прочут с вкусните домашни манджи, почитатели на които са не само обикновените туристи, но и други политици, и представили на арт елита, които спохождат селцето всяка година заради фестивала „Арт поток“.
В „Барче“ Киро се появил заедно с жена си – канадката Линда, с която все по-често се мярка след скандала „Парапетгейт“, разобличил го в афера с говорителката на кабинета му Лена Бориславова.
Според нашите източници, съботната вечеря на премиерското семейство, което изживява последните си дни като такова, е била охранявана от няколко служители на НСО.
Коментари
There is no ads to display, Please add some