Краев с дебютен гол при победа на Фамаликао (видео) – Футбол свят – Легионери

Българският нападател Божидар Краев реализира първото си попадение с екипа на Фамаликао. Той бе точен при победата с 2:1 над Витория Гимараеш. С успеха тимът на юношата на Левски се изкачи на 10-о място в класирането.

Българинът стартира като титуляр и остана на терена до 65-ата минута. Бруно Дуарте даде преднина на домакините в 6-ата минута, в 20-ата минута Божидар Краев възстанови равенството . Нападателят засече добро центриране от десни фланг на Алешандре Гедеш. Крайният резултат бе оформен пет минути преди края на двубоя, когато Рубен Винагре бе точен за Фамаликао.