НА ЖИВО: Барселона 0:1 Гранада, гол от съблекалнята – Футбол свят – Испания

Отборите на Барселона и Гранада играят при резултат 0:1 в мач от петия кръг на испанската Ла Лига.

link1″>

Gulliver/GettyImages

По-малко от 90 секунди бяха необходими на гостите да открият резултата. Домингош Дуарте се озова на правилното място, за да засече подаване и да го насочи в празната врата с глава отблизо. Секунди по-късно домакините имаха претенции за дузпа, които останаха неуважени от главния арбитър.

В самия край на първата част Мончу овладя отскочила топка и опита изстрел от средно разстояние, но Марк-Андре тер Щеген се намеси уверено и опази вратата си от нов гол.

Секунди по-късно трябваше да се намесва и стражът на Гранада, след като Роналд Араухо надскочи своя пазач и с глава насочи топката към вратата на Луиш Максимиано, който също отрази.

В 56-ата минута отново Араухо беше в центъра на събтията, след като достигна до перфектно центриране, но топктата прелетя встрани от вратата на Гранада.

Барселона – Гранада  0:1
0:1 Домингош Дуарте 2′

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Барселона: 1. Тер Щеген, 2. Дест, 24. Гарсия, 4. Араухо, 31. Балде, 20. Роберто, 5. Бускетс, 21. Де Йонг, 11. Демир, 9. Депай, 14. Коутиньо

Треньор: Роналд Куман

Гранада: 1. Машимиано, 3. Ескудеро, 18. Абрам, 22. Дуарте, 17. Кини, 8. Етеки, 5. Мия, 14. Мончу, 11. Мачис, 23. Молина, 10. Пуертас

Треньор: Роберт Морено

Съдия: С. Латре
Стадион: „Камп Ноу“, Барселона