НА ЖИВО: Берое 0:0 Локомотив Сф – БГ Футбол – efbet Лига

Берое и Локомотив София играят при 0:0 във втория мач от първия кръг на efbet Лига.

Двубоят в Стара Загора стартира в 21:00 часа и ще бъде предаван пряко по DIEMA SPORT и на онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA, а Gong.bg ще проследи всичко най-интересно от мача.

Двата отбора влязоха предпазливо в срещата и вратарите скучаеха в първите минути. Едва в 12-ата минута трибуните се раздвижиха след отлична атака на техните любимци. Илиян Стефанов изведе на левия фланг Алиун Фал, който центрира без забавяне, но ударът на Серкан Юсеин беше блокиран. Две минути след това столичани отговориха с прострелно центриране отдясно на Карим Бухмиди, което се оказа недостъпно за съотборника му Божидар Кацаров.

В средата на първата част гръцкият защитник на гостите Георгиос Кацикас получи тежък удар при едно единоборство и се наложи главата му да бъде превързана, за да се завърне в игра. Мартин Камбуров опита късмета си от пряк свободен удар в 31-ата минута, но не уцели вратата.

БЕРОЕ – ЛОКОМОТИВ СФ 0:0

БЕРОЕ: 1 Нордин Бакер, 6 Александър Цветков, 8 Илиян  Стефанов, 9 Мартин Камбуров (к), 11 Алиун Фал, 16 Симеон Мечев, 17 Реян Даскалов, 19 Александър Василев, 21 Кийлън Лебон, 26 Камен Хаджиев, 30 Серкан Юсеин

Резерви: 33 Генадий Ганев, 2 Джуниет Али, 4 Христо Митев, 7 Кукула, 15 Георги Динков, 77 Божидар Пенчев, 91 Олджай Алиев

Треньор Петър Колев

ЛОКОМОТИВ СФ: 24 Александър Любенов, 3 Марио Петков, 26 Красимир Милошев (к), 4 Мики Орачев, 5 Георгиос Кацикас, 6 Пламен Крачунов, 22 Владимир Семерджиев, 44 Божидар Кацаров, 13 Селсо Рапосо, 9 Карим Бухмиди, 11 Раел Лолала

Резерви: 1 Цветомир Витков, 7 Александър Александров, 10 Валентин Николов, 99 Джоната Машадо, 15 Лука Иванов, 14 Християн Чипев, 77 Мартин Стоилов