НА ЖИВО: България U19 – Молдова U19 – БГ Футбол – Национален тим

Юношеският национален отбор на България до 19 години и Молдова играят при резултат 0:0 в контролен мач на турска земя.

На трибуните е един от помощниците на Александър Димитров – легендата от САЩ’94 Ивайло Йорданов.

България стартира агресивно и притисна съперника си. В 11-ата минута Станислав Шопов стреля от пряк свободен удар, но вратарят на Молдова улови.

В 23-ата минута Шопов отново бе в центъра на събитията и опита удар, но топката излетя встрани от вратата.

СТАРТОВ СЪСТАВ:

БЪЛГАРИЯ U19: Кр. Томов, Цветанов, Луканов, Хр. Петров, Господинов, Мирчев, Ценов, Атанасов, Сораков, Георги Трифонов, Станислав Шопов

Селекционер: Ангел Стойков