НА ЖИВО: Всички мачове от Лига на конференциите, много голове в ранните срещи – Футбол свят – Лига на конференциите

В четвъртък ще се изиграят последните мачове от груповата фаза на Лигата на Конференциите. Голяма част от групите са все още заплетени и не се знае кой ще продължи. Gong.bg ще следи за вас резултатите и голмайсторите на живо.

В най-интересните мачове може да наблюдаваме РФС – Фиорентина, като италианският отбор е на втора позиция и трябва да победи задължително и да се надява на грешка от Башакшехир, за да успее да спечели групата и да прекочи един кръг на елиминациите. Група D е една от най-интересните, след като първи е Ница с 8 точки, а Партизан е втори със същия актив. На трета позиция е Кьолн със 7 пункта. Германците посрещат Ница у дома, като при победа със сигурност продължават, а при равенство, трябва да се надяват Партизан да сбърка срещу Кьолн.

Уест Хем гостува на ФКСБ в мач без значение за англичаните, които са първи в група B с пълен актив от точки -15. ФКСБ са последни с 2 пункта и няма как да продължат напред, докато Силкеборг и Андерлехт в същата група се изправят един срещу друг в директен мач за класиране.

Всички мачове от последния кръг на Лигата на конференциите:

Група А:

FT | Башакшехир – Хартс  3:1

/1:0 Юсуф Ндайишимийе 4′, 2:0 Сердар Гюрлер 33′, 3:0 Беркай Йозкан 64′; 3:1 Натаниел Аткинсън 90’/

FT | Гент – Молде  4:0

/1:0 Андрю Хюлсагер 52′, 2:0 Бруно Годеау 62′, 3:0 Свен Кумс 80′, 4:0 Уго Куйперс (дузпа) 89’/

FT | Юргорден – Шамрок Роувърс  1:0

/1:0 Магнус Ериксон 19’/