НА ЖИВО: Камбуров прави разликата между Берое и Локо Пд на почивката – БГ Футбол – efbet Лига

Отборите на Локомотив Пловдив и Берое играят при резултат 0:1 във втория петъчен двубой от 21-ия кръг на efbet Лига.

Мачът стартира с добра възможност за домакините. Момчил Цветанов достигна до трудно подаване и с много усилия запази топката в игра, пращайки я към опразнената зона в наказателното поле. Оттам Бирсент Карагарен стреля напълно необезпокояван, но ударът му бе неточен. Берое отвърна с твърде лесен за спасяване удар на Стив Фуртадо.

Десетина минути по-късно Октавио засече центриране от корнер и продължи към далечната греда, където Алиун Фал отправи удар към вратата на Пиргов, но стражът опази мрежата си.

След половин час игра не кой да е, а Мартин Камбуров изведе Берое напред в резултата. Парвиз Умарбаев задържа Гаюс Макута и подари дузпа на старозагорци. Естествено, с изпълнението от бялата точка се нагърби Камбуров, който бе безпогрешен в реализирането на своя гол №249.

Локо Пд – Берое   0:1
0:1 Мартин Камбуров (д.) 32′

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Локо Пд: 1. Илко Пиргов (к), 5. Дейвид Малембана, 61. Диниш Алмейда, 4. Кристиан Гомис, 34. Петър Витанов, 39. Парвиз Умарбаев, 7. Момчил Цветанов, 9. Бирсент Карагарен, 16. Лукас Салинас, 6. Кристиан Илич, 10. Георги Минчев

Треньор: Александър Тунчев

Берое: 33. Генадий Ганев, 5. Теди Мезаг, 6. Александър Цветков, 10. Гаюс Макута, 11. Алиун Фал, 18. Илиас Хасани, 20. Стив Фуртадо, 22. Октавио, 25. Георги Ангелов, 27. Крум Стоянов, 91. Мартин Камбуров (к)

Треньор: Димитър Димитров

Съдия: Волен Чинков
Стадион: “Локомотив”, гр. Пловдив