НА ЖИВО: Локо Пд 0:1 Черно море, гостите бележат от дузпа – БГ Футбол – efbet Лига

Отборите на Локомотив Пловдив и Черно море играят при резултат 0:1 в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Резултатът бе открит от Пабло Гарсия от дузпа в 12-ата минута.

Двубоят стартира в 15:00 часа и може да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата минута по минута.

Мачът на стадион „Локомотив“ в Пловдив е наблюдават и от националния селекционер Ясен Петров.

Двубоят в Пловдив започна двуостро и само в първите три минути на срещата двата тима успяха да стигнат до положения пред противниковата врата. Първо домакините получиха правото да изпълнят пряк свободен, а с неготово изпълнение се нагърби Парвиз Умарбаев. Изстрелът му обаче не попадна в целта. Гостите отговориха почти моментално. След центриране отляво и намеса на Илко Пиргов, топката попадна на пътя на Васил Панайотов, който пробва трудно изпълнение от въздуха, пращайки топката в аут. Още в следващата атака Панайотов бе изведен в наказателното поле и стреля от близка дистанция, но вратарят на домакините парира.

LIVE • ЛОКО ПД – ЧЕРНО МОРЕ 0:1 • Програма • Резултати • Класиране

0:1 Гарсия 12′ (д)

Стадион: „Локомотив”, Пловдив

Рефер: Георги Давидов, Велико Търново

Локомотив Пловдив: 1 Илко Пиргов, 5 Мартин Паскалев, 20 Милош Петрович, 4 Кристиан Гомис, 6 Емил Янчев, 39 Парвиз Умарбаев, 44 Николай Николаев, 9 Бирсент Карагарен, 16 Лукас Салинас, 14 Димитър Илиев, 10 Георги Минчев

Резерви: 71 Лукас Рейдър, 25 Артур Крачун, 2 Олексий Биков, 28 Айвън Ангелов, 7 Шакил Сно, 33 Йосип Томашевич, 19 Александър Иванов

Старши треньор: Александър Тунчев

Черно море: 25 Иван Дюлгеров, 28 Влатко Дробаров, 3 Живко Атанасов, 6 Виктор Попов, 32 Мартин Дичев, 71 Васил Панайотов, 23 Пабло Гарсия, 15 Леандро Андраде, 27 Даниел Димов , 17 Велислав Василев, 9 Евгений Сердюк

Резерви: 22 Георги Георгиев, 42 Сами Ел Анаби, 7 Родриго Вилела, 92 Джеваро Непомусено, 20 Жозе Гомеш, 88 Павел Георгиев, 14 Калин Георгиев​