НА ЖИВО: Лудогорец – Ференцварош 0:1 – БГ Футбол – efbet Лига

Лудогорец излиза за третата си проверка на лагера в Австрия. Съперник на българския шампион ще е унгарския Ференцварош. Двубоят стартира в 17:10 часа, а Gong.bg ще го проследи на живо, може да гледате двубоя и в ефира на DIEMA SPORT. Унгарците водят с 1:0 с попадение в 27-ата минута.

Официален сайт на Лудогорец

След успеха над Хаймщетен и равенството с румънския Клуж е време за нова сериозна проверка.

Текпетей опита да намери в добра позиция Кешеру, но не се получи опасна атака от страна на българския тим  в 7-ата минута на мача. Минута по-късно Текпетей опита удар към вратата на съперника, но топката не намери целта.

Икоко опита да матира отбраната и вратаря на съперника в 17-ата минута, но бранител на унгарците се справи и изби в корнер. След изпълнението играчите на Ференцварош се справиха.

Ференцварош откри резултата в 27-ата минута, след като унгарците намериха пролука в отбранителния вал на българите.

Лудогорец – Ференцварош 0:1

Ето и стартовите състави на Лудогорец и Ференцварош:

Лудогорец: Кахлина, Вердон, Пластун, Икоко, Сисиньо, Гонсалвеш, Доминик Янков, Каули Оливейра, Текпетей, Вандерсон, Кешеру

Ференцварош: Герго, Уинго, Блажич, Двали, Чивич, Харатин, Вечей, Гера, Токмак, Узуни, Маее