НА ЖИВО: Парма – Болоня 0:2, Антов – резерва – Футбол свят – Италия

В двубой от 21-ия кръг на Серия А Парма посреща Болоня. Двубоят стартира в 19:00 часа, а Gong.bg ще го проследи на живо. Новото попълнение на гостите българският национал Валентин Антов не е сред титулярите на Синиша Михайлович. Резултатът е 2:0 за Болоня след два гола на Бароу.

Болоня откри резултата с попадение на Бароу в 15-ата минута на срещата, който с елегантен удар с глава матира Сепе. Отново той беше на голова позиция в 33-ата минута и се разписа с чудесен диагонален удар. И при двата гола Сансоне беше асистент.

Парма – Болоня 0:2
голмайстор: 0:1 Бароу (15, 33)

съставите на двата отбора:

Парма: Сепе, Конти, Осорио, Галиоло, Куртич, Ернани, Куцка, Ман, Корнелиус, Жервиньо

Болоня: Скорупски, Томиясу, Данило, Сумаро, Дийкс, Сванберг, Шутен, Сориано, Сансоне, Олсен, Бароу