НА ЖИВО: Реал Мадрид – Виляреал 0:1 – Футбол свят – Испания

В двубой от 38-ия последен кръг в Ла Лига Реал Мадрид приема Виляреал от 19:00 часа. Момчетата на Зинедин Зидан трябва да се поздравят с победа и да разчитат на равенство или поражение на Атлетико, за да триумфират с титлата. Разликата между двата тима е 2 точки – 83 срещу 81. Резултатът е 0:1. В 20-ата минута Пино откри резултата за гостите.

Виляреал опита да направи опасна атака в 10-ата минута на двубоя, но Педраса не намери път към съотборник. Реал Мадрид отвърна с центриране на Одриосола пет минути по-късно, но бранителите на “жълтата подводница” се справиха със ситуацията.

В 20-ата минута на двубоя Пино откри резултата в полза на Виляреал, той получи идеален пас и матира Куртоа.

Реал Мадрид – Виляреал 0:1
голмайстор: 0:1 Пино (20)