НА ЖИВО: Славия и Монтана се надлъгват в Овча купел – БГ Футбол – efbet Лига

Отборите на Славия и Монтана играят при резултат 0:0 в откриващ 21-ия кръг на efbet Лига мач.

Антон Узунов

И двата отбора стартираха изключително предпазливо и изчакваха удобен момент за нападение. Десет минути след първия съдийски сигнал Георги Вълчев опита късмета си от далечна дистанция, но шутът му бе извън очертанията на вратата.

В 19-ата минута Александър Башлиев се измъкна от “бялата” защита и бе напът да нанесе удар, но в последния момент Емил Стоев и Михаил Александров се хвърлиха на шпагат. Гостите имаха претенции за дузпа, но Емил Стоев игра с топката и играта продължи без наказателен удар.

Славия – Монтана  0:0

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Славия: 13. Светослав Вуцов, 4. Петър Патев, 75. Надер Гандри, 55. Андреа Христов, 70. Михаил Александров, 77. Георги Вълчев, 71. Емил Стоев, 83. Александър Златков, 7. Питър Макрилос, 10. Радослав Кирилов, 8. Димитър Рангелов (к)

Треньор: Александър Тарханов

Монтана: 30. Благой Макенджиев, 25. Александър Башлиев, 3. Иван Михов (к), 24. Давид Кики, 5. Раян Сенхаджи, 33. Стефан Цонков, 4. Радослав Терзиев, 8. Тони Тасев, 6. Янко Ангелов, 22. Стефан Каменов, 11. Николой Минков

Треньор: Атанас Атанасов

Съдия: Валентин Железов
Стадион: “Славия”, гр. София