НА ЖИВО: Славия – Локомотив София 0:1, ранен гол за гостите – БГ Футбол – efbet Лига

Отборите на Славия и Локомотив София играят при резултат 0:1 в столично дерби от 9-ия кръг на efbet Лига. Резултатът бе открит от Казаров в 9-ата минута след удар с глава. Срещата на стадион „Александър Шаламанов” стартира в 20:30 часа и може да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата на живо минута по минута, като в сайта ни може да намерите видео от всички голове и интересни ситуации от мача.

Двубоят на стадион „Александър Шаламанов” започна по най-добрия начин за гостите от „Надежда”. Футболистите на Локомотив София успяха да поведат в резултата още в 9-ата минута на срещата. След центриране от корнер, Божидар Кацаров бе оставен непокрит в наказателното поле и стреля с глава. Ертан Томбак пробва да изчисти топката, но за негово нещастие я прати в собствената си мрежа.

Играчите на Славия пробваха да отговорят незабавно, но нямаха късмет пред гола.

В 20-ата минута Антонио Вутов имаше уникален шанс да увеличи преднината на своя тим. Халфът опита да прехвърли Светослав Вуцов с удар от центъра на терена, но стражът на „белите” внимаваше и изби в корнер.

LIVE СЛАВИЯ – ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 0:1

0:1 Кацаров 9′

Стадион: „Александър Шаламанов”, София

Рефер:

Славия: 21 Светослав Вуцов, 3 Ертан Томбак, 23 Емил Виячки, 37 Венцислав Керчев, 4 Людовик Соарес, 77 Георги Вълчев, 71 Кристиян Стоянов, 33 Галин Иванов, 11 Кристиан Добрев, 88 Тони Тасев, 9 Ахмед Ахмедов

Старши треньор: Златомир Загорчич

Локомотив София: 24 Александър Любенов, 44 Божидар Кацаров, 21 Камен Хаджиев, 26 Красимир Милошев, 33 Алан Фильо, 13 Селсо Рапосо, 11 Карлос Фреирес, 8 Симеон Славчев, 39 Антонио Вутов, 45 Димитър Митков, 4 Мики Орачев

Старши треньор: Станислав Генчев