НА ЖИВО: Славия – Пирин 0:0 – БГ Футбол – efbet Лига

Отборите на Славия и Пирин играят при резултат 0:0 в мач от 10-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят на стадион „Славия” в Овча купел стартира в 17:45 часа и може да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развитието на срещата минута по минута.

• Гласувай за играч на мача

Мачът започна с отлична възможност за Пирин. Не бяха изминали и две минути, когато Мохамед Брахими имаше прекрасен шанс да открие резултата. След хубав пробив на Манолев отдясно, топката бе центрирана успоредно на голлинията, а Брахими не успя да стреля точно от непосредствена близост пред Вуцов.

Постепенно Славия успя да наложи териториален превес, но без да стига до сериозни опасности пред вратаря на гостите Петър Петров. От своя страна гостите имаха още един шанс, създаден от Станислав Костов, който стреля от далечна дистанция, но Светослав Вуцов плонжира и успя да избие.