НА ЖИВО: ЦСКА и Арда с бързи голове – БГ Футбол – efbet Лига

ЦСКА се изправя срещу Арда в търсене на победа в мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Двата тима играят при резултат 1:1.

След европейската драма със Зоря, сега момчетата на Люпко Петрович ще търсят задължителни 3 точки. Арда ще трябва да търси също достойно представяне, след като разочарова привържениците си при поражението от Локомотив Пловдив с 2:5.

ЦСКА откри резултата с попадение на Уот в 15-ата минута. Той получи елегантен пас от Тиаго и не остави шансове на вратаря Караджов. Три минути по-късно Арда изравни резултата.

Срещата стартира в 18:00 часа и може да я проследите минута по минута на GONG.BG и пряко в ефира на DIEMA SPORT.

Двата тима са 6-ти и 7-ми в подреждането с по 8 точки.

ЦСКА – Арда 1:1
голмайстори: 1:0 Уот (15), 1:1 Василев (19)

Ето и съставите на двата отбора:

ЦСКА: Черниаускас, Жеферсон, Занев, Малинов, Бикел, Турицов, Уот, Евандро, Тиаго, Отабор, Албентоса

Арда: Караджов, Лозев, Крумов, Гаич, Глишик, Мартинов, Овсепян, Аморим, Коконов, Делев, Василев

рефер: Георги Николов

Източник: gong.bg