НА ЖИВО: ЦСКА 0:0 Политехника Яш, динамичен мач в Банско – БГ Футбол – efbet Лига

ЦСКА и Политехника Яш играят при резултат 0:0 в приятелска среща в Банско.

Мачът е от 17:30 часа и ще бъде проследен на живо в Gong.bg.

link1″>

startphoto.bg

В четвъртата минута българският тим можеше да открие резултата. Сейни Сенянг центрира в наказателното поле на румънците към Георги Чорбаджийски. Младокът отправи удар от въздуха, но бранител на Политехника изби от голлинията на вратаря. При ответното нападение румънците също имаха шанс за гол, след като Роман отправи силен удар с десния крак, а Бусато леко отклони топката, за да се отбие тя в напречната му греда. След това тя отиде към Тейшейра, но бразилският вратар пак спаси. В шестата минута Тейшейра беше изведен вдясно по румънското нападение, но Бусато предвидливо излезе и блокира нападателя на Политеника.

В осмата минута Тибо Вион центрира към Матиас Фаетон, но той не успя да насочи добре топката с глава и я прати аут.

ЦСКА: Густаво Бусато (в), 15. Тибо Вион, 13. Браян Кордоба, 4. Християн Петров (к), 3. Сейни Санянг, 21. Амос Юга, 16. Георги Чорбаджийски, 7. Улаус Скаршем, 14. Тобиас Хайнц, 29. Иван Тасев и 11. Матиас Фаетон

Резерви: 25. Димитър Евтимов (в), 12. Марин Орлинов (в), 2. Лъчезар Иванов, 17. Емануел Шакич, 32. Алесандро Николов, 19. Наско Цеков, 22. Асен Дончев, 10. Джонатан Линдсет, 8. Станислав Шопов, 28. Юлиан Илиев, 30. Петко Панайотов, 18. Симеон Александров, 24. Марк-Емилио Папазов

Политехника Яш: 1. Фернандес, 30. Тодороски, 3. Самайоа, 4. Илие, 27. Испас, 24. Марчиони, 10. Роман, 37. Бордеяну, 18. Стефановичи, 23. Таилсон, 80. Тешейра