НА ЖИВО: Черно море – Локо Пд, съставите – БГ Футбол – efbet Лига

Футболният понеделник стартира с мач между Черно море и Локомотив Пловдив на стадион „Тича“ в морската ни столица. Срещата от четвъртия кръг в efbet Лига стартира в 18:45 часа и ще можете да я проследите в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим двубоя минута по минута.

„Моряците“ ще бранят първото място в класирането и ще опитат да продължат серията си без загуба и да опазят мрежата си суха в още един двубой.

Междувременно, Влатко Дробаров е в полезрението на селекционера на българските национали – Ясен Петров.

В лагера на „смърфовете“ пък са в търсене на своята първа победа от старта на сезона след двете загуби досега. „Черно-белите“ имат отбелязан само един гол от началото на сезона, като дотук няма отбор с по-малко.

Хубавата новина е, че капитанът Димитър Илиев подписа своя нов договор с тима, а на път да стори същото е и Петър Витанов.

Състави на двата отбора:

ЧЕРНО МОРЕ (4-2-3-1):  22 Георги Георгиев – 6 Виктор Попов 28 Влатко Дробаров 3 Живко Атанасов 2 Цветомир Панов 71 Васил Панайотов – 23 Пабло Гарсия 15 Леандро Андраде 29 Файсел Касми 72 Родриго Енрике 77 Стефан Велев

Старши треньор: Илиан Илиев

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ (3-4-1-2): 1 Илко Пиргов – 20 Милош Петрович 4 Кристиан Гомис 2 Олексий Биков 34 Петър Витанов 39 Парвиз Умарбаев 11 Конър Руан 44 Николай Николаев 16 Лукас Салинас 14 Димитър Илиев – 9 Бирсент Карагарен

Старши треньор: Александър Тунчев