НА ЖИВО: Янтра – Миньор Перник 1:0, ранен гол за домакините – БГ Футбол – Втора лига

Янтра и Миньор Перник играят при резултат 1:0 в петъчен дуел от Втора лига. Георги Върбанов откри още в седмата минута.

Домакините започнаха мача добре и стигана до попадение рано-рано. Автор на гола се оказа Върбанов, който се извиси добре след центриране отдясно, докато защитата Миньор се провали напълно.

В 35-а минута Веселин Васев се оказа на отлична стрелкова позиция, но не успя да нацели топката и пропусна добрия шанс.

В 54-а минута Иван Петков пробва да стреля от точката на дузпата и не улучи топката, но имаше маркирана засада така или иначе.

Миньор се опита да бъде по-активен през втората част, за да изравни, но освен безцелни центрирания перничани не можеха да измислят нищо друго.

Янтра – Миньор Перник 1:0

Ето и съставите на двата тима:

Янтра: Иванов, Бонев, Гаджалов, Чатов, Колев, Недков, Върбанов, Михайлов, Ангелов, Петков, Христов;

Миньор: Леонтиев. Слишков, Василев, Славчев, Орачев, Васев, Ценов, Петков, Йосифов, Тютюков, Праматаров;