
Новата щуротия на краварите: Белият дом реши да не включва Русия (СССР) в списъка на победителите над фашизма и написа на страничката си, че е победен от САЩ и Великобритания
Новата щуротия на краварите…
Белият дом реши да не включва Русия (СССР) в списъка на победителите над фашизма и написа на страничката си, че е победен от САЩ и Великобритания.
Странно е тогава защо американски и английски войници не са присъствали при превземането на Райхстага, може би го е превземал Брат Пит. Странно е и защо на стените на Райхстага няма надписи на английски (появяват се после от туристи). Има на руски, има на немски, има на френски дори, тъй като елитната френска дивизия Шарлеман се е била на страната на фашистите при защитата му. А на английски няма.
После пък оживялата реалност на Оруел от “1984” “Гласът на Америка” обвини Русия във фалшифициране на историята.
И дори не си задават въпроса защо след като са побеждавали фашизма, сега подкрепят нацистка хунта, взела властта чрез военен преврат. В който и те имаха дейно участие. Не само с бисквитки.
Коментари
There is no ads to display, Please add some