
Пожар изпепели бившето заведение Планета на плажа в Бургас, има пострадал
Пожар изпепели заведение на плажа в Бургас. То се намира на малък плаж на северна ивица и не е работило от поне година. Сигналът за огъня в бившето заведение Планета е получен в 5,16 часа.
Снимка: ОД на МВР Бургас
„Заведението е било обитавано от двама мъже без постоянен адрес – от български и полски произход . Четиридесет и шест годишният българин е пострадал и е в болница с 20% изгаряния. Изгарянията са по лицето, ръцете и гърба. Пострадалият е откаран в Клиника по изгаряния във Варна.
Снимка: ОД на МВР Бургас
От огъня дървеното заведение е изгоряло напълно.
Три екипа със седем огнеборци се включват в гасенето на огъня.
Причините за пожара както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. Предстои оглед.
На място остава екип от огнеборци, който ще следи ситуацията. Предстои разчистване на отломките. Пожарът е обхванал и съседно помещение.
Снимка: ОД на МВР Бургас
Едната версия е неправомерно боравене с огън от страна на двамата мъже. Не е изключена и версията за умишлен палеж.
Снимка: ОД на МВР Бургас
Източник: dir.bg
Коментари
There is no ads to display, Please add some