Спортът по телевизиие днес – Спорт

Главните новини
Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

09.45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, първи манш, жени Евроспорт 1

10.20 Северна комбинация: Световна купа в Трондхайм, жени Евроспорт 2

11.00 Ски полети: Световна купа във Викерсунд, жени Евроспорт 2

11.15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, слалом, първи манш, мъже Евроспорт 1

12.00 Ски бягане: Световна купа във Фалун, масов старт на 10 км, жени Евроспорт 2

12.45 “Крумовград” – “Пирин” Диема спорт

12.45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, гигантски слалом, втори манш, жени Евроспорт 1

13.05 Северна комбинация: Световна купа в Трондхайм, голяма шанца, мъже Евроспорт 2

13.30 “Ювентус” – “Дженоа” Ринг

14.00 “Брест” – “Лил” Диема спорт 2

14.15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах Хинтерглем, слалом, втори манш, мъже Евроспорт 1

14.30 “Хамбуртер” – “Веен” Нова спорт

14.45 “Челси” – “Лестър” Диема спорт 3

15.00 “Севиля” – “Селта” МАХ Спорт 4

15.15 “Хебър” – “Арда” Диема спорт

15.15 Ски бягане: Световна купа във Фалун, масов старт на 20 км, мъже Евроспорт 1

15.30 “Хееренвеен” – “Фейенорд” МАХ Спорт 1

15.30 Колоездене: Трофео Алфредо Бинда, жени Евроспорт 2

16.00 “Верона” – “Милан” МАХ Спорт 3

16.15 Ски полети: Световна купа във Викерсунд, мъже Евроспорт 1

16.30 “Фрайбург” – “Байер” Нова спорт

17.00 “Лийдс” – “Милуол” Диема спорт 3

17.00 Колоездене: Шоле-Паи де ла Лоар, мъже Евроспорт 2

17.15 “Виляреал” – “Валенсия” МАХ Спорт 4

17.30 “Манчестър Юнайтед” – “Ливърпул” Диема спорт 2

17.45 ЦСКА – “Ботев” (Пд) Диема спорт

17.45 “Спарта” – “Аякс” МАХ Спорт 1

18.00 Баскетбол, Купа на България (финал) МАХ Спорт 2

18.30 “Борусия” (Д) – “Айнтрахт” Нова спорт

18.30 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, четвърти ден Евроспорт 2

19.00 “Рома” – “Сасуоло” МАХ Спорт 3

19.00 “Аталанта” – “Фиорентина” Ринг

19.00 НБА, “Милуоки” – “Финикс” Диема спорт 3

19.00 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, жени Евроспорт 1

19.30 “Райо Валекано” – “Бетис” МАХ Спорт 4

20.00 Конен спорт: Световна купа в Окала Евроспорт 1

21.00 ПСВ “Айндховен” – “Твенте” МАХ Спорт 1

21.00 “Каза Пиа” – “Бенфика” Ринг

21.30 Наскар, състезание в Бристол МАХ Спорт 2

21.30 НБА, “Далас” – “Денвър” Диема спорт

21.45 “Интер” – “Наполи” МАХ Спорт 3

21.45 “Монпелие” – ПСЖ Диема спорт 3

22.00 “Атлетико” – “Барселона” МАХ Спорт 4

22.30 “Спортинг” – “Боавища” Ринг

23.00 Тенис, турнир в Индиън Уелс МАХ Спорт 1

23.05 Биатлон: Световна купа в Кенмор, масов старт, мъже Евроспорт 1

00.00 НХЛ, “Питсбърг” – “Детройт” МАХ Спорт 3

Източник: inews.bg


Коментари

Коментара

There is no ads to display, Please add some

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Вашият коментар