Хебър вкара 3 гола на старта на контролите – БГ Футбол – Трета лига

Хебър започна с победа серията си от контролни мачове по време на зимната си подготовка. В първата си проверка тимът от Пазарджик се наложи с 3:1 над третодивизионния Ямбол. Спарингът се игра на стадион “Георги Бенковски” в Пазарджик.

Головете за Хебър отбелязаха Живко Петков (31), Тодор Чаворски (65) и Стоян Сотиров (73). За гостите се зазписа Живко Илиев (52).

Пазарджиклии имаха тотално превъзходство на терена през втората част, когато в игра се появиха и много от младите надежди на тима. Отличните изяви на вратаря на гостите след почивката направиха загубата на ямболци по-приемлива. Красимир Илиев от Хебър пък нацели гредата.